Od září 2020 otevíráme dva nové kurzy pro začátečnice

FCBD®Style / úterý 17-18:15

Více info níže 

Salimpour™ technika - středy 16:55-18:10

Více info níže

FCBD®Style - začátečnice

Termín: úterky/ 22. 9. - 15. 12. (17. 11. lekce není)

Čas: 17:00 - 18:15

Cena: 2.160,- (12 lekcí)

Chci se registrovat na kurz - přihlášení a platba přes tento formulář(Platba možná bankovním převodem klasickým i zrychleným, QR platbou nebo kartou online. Po uhrazení vám automaticky přijde faktura. Je možné nechat si kurz proplatit ze zaměstnaneckých benefitů. V tom případě pište, prosím, email. Pokud není možné registraci odeslat, zkuste to prosím o chvilku později znovu.)

Chci si nezávazně vyzkoušet 1. lekci naživo - Napište, prosím, email na lenka@lenkabellydance.cz. Na konci lekce se můžete rozhodnout, zda budete chtít pokračovat nebo zda dáte přednost jiným vyhlídnutým kurzům 

Co je FCBD®Style? Přečtěte si o tomto stylu vše podstatné v článku na mém blogu.

Vyzkoušejte si také 1. lekci online zde.


Salimpour™ technika - začátečnice a výše

Termín: středy/ 23. 9. - 16. 12. (28. 10. lekce není)

Čas: 16:55 - 18:10

Cena: 2.160,-

Chci se registrovat na kurz -přihlášení a platba přes tento formulář. (Platba možná bankovním převodem klasickým i zrychleným, QR platbou nebo kartou online. Po uhrazení vám automaticky přijde faktura. Je možné nechat si kurz proplatit ze zaměstnaneckých benefitů. V tom případě pište, prosím, email. Pokud není možné registraci odeslat, zkuste to prosím o chvilku později znovu.)

Chci si nezávazně vyzkoušet 1. lekci naživo - Napište, prosím, email na lenka@lenkabellydance.cz. Na konci lekce se můžete rozhodnout, zda budete chtít pokračovat nebo zda dáte přednost jiným vyhlídnutým kurzům 

Co je Salimpour formát? Jedná se o metodu výuky, která nabízí systematický a akademický přístup k orientálnímu tanci v praktické i teoretické rovině. Na lekcích můžete očekávat důkladnou rozcvičku, vysvětlení specifické techniky a její procvičení v chůzi a také postupné zasvěcení do jednotné terminologie. Naučíte se pečlivě izolovat prvky a vše vrstvit do pohybu. V rámci lekcí se můžete těšit i na všeobecnou taneční průpravu, která rozvíjí ladnost, rovnováhu a kontakt se zemí.